Kariera

OFERTA DLA STUDENTÓW PRAWA

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka oferuje praktyki dla studentów prawa.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o nadesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@prawnicybiznesu.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

OFERTA DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW INNYCH NIŻ PRAWO

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Poznaniu

poszukuje:  studenta/studentki I-V roku

na stanowisko: PRACOWNIK SEKRETARIATU

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu kancelarii
  • kontakt z sądami, instytucjami, Klientami kancelarii
  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa baz danych
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • prowadzenie dokumentacji i archiwizację akt
  • przygotowywanie pism

Wymagania:

  • obsługa podstawowych urządzeń biurowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 24 – 32 godzin w tygodniu (3 lub 4 dni)
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie – stawka miesięczna rozliczana wg godzin
  • pracę w młodym zespole
  • elastyczny czas pracy dopasowany do zajęć
  • przygotowanie w zakresie obsługi baz danych oraz oprogramowania do obsługi Kancelarii oraz Klientów

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: rekrutacja@prawnicybiznesu.pl

Bądźmy w kontakcie
szybki kontakt
   +48 691 839 919
   +48 61 424 46 50
   biuro@prawnicybiznesu.pl