PRAWNICY BIZNESU

Prawo i podatki pod kontrolą

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka jest firmą prawniczą świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego w zakresie  prowadzenia działalności gospodarczej. Doradzamy firmom przy ich tworzeniu, w bieżącej działalności, reorganizacji i połączeniach. Z nami PRAWO I PODATKI SĄ POD KONTROLĄ.

Kontakt

O nas

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych skarbowych i karnych gospodarczych. Wspieramy Klientów w trakcie kontroli i postępowań podatkowych. Z nami PRAWO I PODATKI SĄ POD KONTROLĄ.

Proponowane przez nas rozwiązania prawne zawsze uwzględniają aspekt podatkowy, rachunkowy i finansowy. Dlatego są bezpieczne i są rozwiązaniami biznesowymi.

Szanujemy czas Klientów. Dlatego wypracowaliśmy nowoczesne  procedury, które pozwalają nam działać szybko i efektywnie. Oprócz tradycyjnej formy świadczenia usług w siedzibie Kancelarii lub u Klienta, mamy sprawdzony sposób współpracy na odległość. Dzięki temu Klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Doradzaliśmy firmom z branż:

Adwokat Dawid Korczyński

Adwokat Dawid Korczyński. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców, prowadzeniu postępowań podatkowych oraz spraw karnych skarbowych. Obsługuje przedsiębiorców m. in. z branży transportowej, paliwowej, budowlanej, rolniczej.

Współorganizator i prelegent na konferencjach naukowych oraz szkoleniach.  Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych. Jako ekspert wielokrotnie wypowiadał się m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej.

Jako pełnomocnik reprezentował Klientów przed Trybunałem Konstytucyjnym (m.in. sprawa SK 62/13) oraz Sądem Najwyższym (m. in. sprawa II CSK 327/14). Reprezentował również Klientów w sprawach dotyczących naruszenia przez ustawodawcę procesu legislacyjnego i ograniczenia swobody świadczenia usług.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studia Doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończył również Studia Podyplomowe – Akademię Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Skarbowości i Podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 2006 r. jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Kontakt: dawid.korczynski@prawnicybiznesu.pl

szybki kontakt
   +48 691 839 919
   +48 61 424 46 50
   sekretariat@prawnicybiznesu.pl